GREE Lomo Economic

GREE Lomo Economic

Montaż klimatyzacji GREE Lomo Economic to bardzo opłacalna inwestycja. GREE to największa fabryka klimatyzacji na świecie, a z jej produktami mamy bardzo dobre doświadczenia serwisowe. A klimatyzator GREE Lomo Economic z jednej strony jest w miarę prosty, a z drugiej ma wszystko, czego potrzeba, by cieszyć się chłodem w upały i ciepłem w chłodne dni. Wszystko – czyli co?

Na przykład jonizator plazmowy, który w tej klasie cenowej jest wyjątkowym rarytasem. Ten aktywny filtr elektrostatyczny zapewnia sterylizację powietrza w pomieszczeniu, w którym zamontowano klimatyzator GREE Lomo Economic. Znakomicie radzi sobie z unoszącymi się w powietrzu bakteriami, wirusami, alergenami i niepożądanymi zapachami. I jeżeli mielibyśmy wybrać jedną kluczową dla komfortu funkcję klimatyzacji, o jaką warto zabiegać, byłby to właśnie jonizator plazmowy.

Tak, jak każdy klimatyzator, który legalnie wjeżdża do Unii Europejskiej, również i GREE Lomo Economic ma inwerterowy napęd sprężarki. To dobrodziejstwo zapewnia precyzyjne utrzymania ustawionej temperatury w pomieszczeniu oraz zabezpiecza przed wahaniami wilgotności powietrza w trybie chłodzenia. Inwerter oznacza także konkretne oszczędności, które w połączeniu z uzyskiem ciepła z energii odnawialnej (powietrza na zewnątrz) pozwala liczyć nawet na 4 kilowaty chłodu i ciepła na każdy kilowat mocy elektrycznej klimatyzatora.

Podawana przez producentów moc jest z reguły mocą chłodniczą urządzenia, stąd można zakładać pobór prądu w granicach od jednej trzeciej do jednej czwartej maksymalnej mocy chłodzącej. To oczywiście pobór przy maksymalnym wydatku urządzenia, w rzeczywistości, właśnie dzięki inwerterowi, można liczyć na znacznie niższe zużycie energii przy częściowym zapotrzebowaniu na chłód lub ciepło.

Funkcja TURBO umożliwia wzniesienie się zamontowanego klimatyzatora na wyżyny jego wydajności za jednym naciśnięciem przycisku. To pozwala bardzo szybko schładzać rozgrzane upałem pomieszczenia do komfortowej temperatury. Klimatyzatory GREE Lomo Economic są także wyposażone w system autodiagnostyczny.

Opcjonalnie klimatyzator ten może być wyposażony w sterowanie smartfonem przez WiFi, wystarczy dokupić odpowiedni moduł sterujący przy zamawianiu montażu klimatyzacji. A możesz go zamówić, używając przycisku DALEJ pod poniższym kalkulatorem kosztów montażu – będzie tam miejsce na wiadomość do nas. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i sprzedawcą klimatyzacji GREE i wielu innych marek, a oferowane urządzenia pochodzą z oficjalnej, polskiej sieci dystrybucyjnej.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)