GREE Lomo Luxury WiFi

GREE Lomo Luxury WiFi

Montaż klimatyzacji GREE Lomo Luxury to krok może nie w stronę luksusu, a raczej ku pełnemu komfortowi używania klimatyzacji. Wyróżnikiem tego urządzenia, oprócz minimalistycznego wyglądu, jest standardowe sterowanie przez WiFi, umożliwiające komunikację z klimatyzatorem wprost z ekranu Twojego smartfona.

W ten sposób będziesz w stanie włączyć klimatyzator w domu jeszcze zanim wrócisz z wyjazdu, a nawet – jeżeli bardzo nie lubisz zostawiać klimatyzacji włączonej „samej” w domu – włączyć klimatyzator Gree Lomo Luxury, wracając z pracy. Ale tak naprawdę, jeżeli codziennie bywasz w domu, to z czasem zauważysz, że więcej komfortu przynosi delikatne, ale stałe chłodzenie – nawet całodobowe – niż włączanie klimatyzatora przed przyjściem do domu. Sam(a) musisz zadecydować, czy WiFi w klimatyzacji jest Ci naprawdę potrzebne.

Klimatyzator GREE Lomo Luxury to także nowoczesny inwerterowy napęd sprężarki, który charakteryzuje się możliwością automatycznego dostosowania poboru prądu (i mocy chłodniczej/grzewczej) do aktualnego zapotrzebowania. Dzięki temu można uniknąć wahań wilgotności, a klimatyzator będzie bardzo precyzyjnie utrzymywał ustawioną temperaturę.

Ciekawą funkcją jest tryb pracy o nazwie „8 stopni Celsjusza”. Przyda się on szczególnie właścicielom domów i pomieszczeń gospodarczych, którzy postawią na ogrzewanie klimatyzacją w chłodne dni. Montaż klimatyzatora GREE Lomo Luxury z trybem „8 stopni Celsjusza” umożliwi obniżenie nastawionej temperatury do ośmiu stopni Celsjusza, co w wielu klimatyzatorach jest po prostu niemożliwe.

W ten sposób, kiedy nikogo nie ma w domu lub w pomieszczeniu gospodarczym, ogrzewanie będzie znacznie oszczędniejsze od sytuacji, kiedy w pomieszczeniach utrzymywana byłaby normalna temperatura komfortu. Po przybyciu do domu można wyłączyć tryb ośmiostopniowy i klimatyzator powróci do poprzednich nastaw. Oczywiście, można to też zrobić za pośrednictwem smartfona z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu. I tutaj WiFi bardzo się przyda, bo nagrzanie domu z 8 do np. 20 stopni Celsjusza trochę musi potrwać.

Klimatyzator GREE Lomo Luxury ma także inne udogodnienia, jak np. jonizator plazmowy, polecany szczególnie dla alergików ze względu na zdolność do sterylizacji powietrza i neutralizacji alergenów oraz zapachów. Aby komfort użytkownika był jak najwyższy, w pilocie zdalnego sterowania zamontowano dodatkowy czujnik temperatury. Wykorzystanie go pozwala zamontowanemu klimatyzatorowi śledzić zmiany temperatury tam, gdzie jest użytkownik, bo zwykle trzyma przy sobie pilota. Sprytne!

Jeżeli chcesz zamówić montaż klimatyzatora ściennego GREE Lomo Luxury z WiFi, to skorzystaj z poniższego kalkulatora kosztów montażu i przycisku DALEJ – będzie wtedy można wysłać nam wiadomość, w której zobaczymy także szczegóły Twojej konfiguracji montażu. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i sprzedawcą klimatyzacji GREE i wielu innych marek, a oferowane urządzenia pochodzą wyłącznie z polskiej, oficjalnej sieci dystrybucji.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)