GREE U-Crown WiFi

GREE U-Crown WiFi

Klimatyzator GREE U-Crown to – jak słusznie wskazuje jego nazwa – ukoronowanie palety klimatyzatorów tego producenta. GREE to największa fabryka klimatyzacji na świecie, a model U-Crown powstał, aby pokazać potencjał jej możliwości.

W efekcie stworzono wyjątkowy klimatyzator, który potrafi ogrzewać pomieszczenia przy mrozach dochodzących do minus trzydziestu stopni Celsjusza dzięki specjalnej, dwustopniowej sprężarce. A do tego ma WiFi, dwupłaszczyznowe sterowanie nawiewem, tryb oszczędzania energii, jonizator plazmowy, wyświetlacz… Przeczytajcie sami!

Najwyższa klasa energetyczna – w zależności od mocy, montaż klimatyzacji GREE U-Crown może oznaczać chłodzenie domu w klasie A+++, a ogrzewanie w klasie A++. To gwarantuje, że poza unikalną elastycznością użytecznych temperatur, w których ten klimatyzator zadziała, można liczyć na niewielkie rachunki za prąd.

Programator 24-godzinny – możesz nastawić klimatyzator tak, aby włączał się o konkretnej godzinie, a potem wyłączył o zaprogramowanej porze. Urządzenie będzie posłusznie powtarzało te zalecenia, codziennie, w nieskończoność. Dopóki nie uznasz, że już wystarczy.

Inteligentne odszranianie i niezależne osuszanie – pierwsza z tych funkcji jest szczególnie istotna w trybie ogrzewania podczas mrozów, gdyż wtedy pompa ciepła klimatyzatora dodatkowo „domraża” i tak już solidnie zmarznięty wymiennik ciepła w agregacie. Osuszanie przydaje się w trybie chłodzenia i dba o to, aby w klimatyzatorze, po jego wyłączeniu, nie pozostawała wilgoć.

Skoro mamy do czynienia z montażem klimatyzacji, która może w stu procentach przejąć funkcję grzewczą w domu, to wspomnimy jeszcze o funicji, którą ma dziś już chyba każdy klimatyzator, w tym oczywiście GREE U-Crown, a mianowicie o automatycznym restarcie urządzenia po zaniku zasilania. Jeżeli zdarzy się przerwa w dostawie energii elektrycznej, to zamontowany klimatyzator sam włączy się z zapamiętanymi wcześniej ustawieniami.

Klimatyzacja GREE U-Crown zapewnia też wyjątkowo szerokie pole nadmuchu dzięki elektrycznemu sterowaniu żaluzji pionowych. Można nawet, przy wsparciu aplikacji, podzielić pomieszczenie na strefy i na tej podstawie kierować nadmuchem.

W klimatyzatorze, który jest idealny do ogrzewania, nie mogło zabraknąć funkcji obniżenia temperatury do 8 stopni Celsjusza. Pozwala to na znaczne oszczędności, kiedy w ogrzewanym domu lub pomieszczeniu nikt nie przebywa, przy jednoczesnym zabezpieczeniu instalacji hydraulicznej budynku przed zamarzaniem.

GREE U-Crown to także skuteczna filtracja powietrza, włącznie z jonizatorem plazmowym, który zneutralizuje unoszące się w powietrzu drobnoustroje i alergeny, co czyni montaż klimatyzatora GREE U-Crown świetnym rozwiązaniem dla alergików.

Moglibyśmy jeszcze długo opowiadać o tym klimatyzatorze, ale czy nie prościej… Po prostu go kupić? Jego montaż możesz zamówić, korzystając z poniższego kalkulatora kosztów montażu i przycisku DALEJ, który przekieruje do formularza kontaktowego. W wiadomości od Ciebie otrzymamy, oprócz zapytania, także dane z Twojej konfiguracji montażowej.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i sprzedawcą klimatyzatorów GREE, a oferowane urządzenia pochodzą wyłącznie z oficjalnej, polskiej sieci dystrybucyjnej. Mamy z nimi bardzo dobre doświadczenia serwisowe i dlatego z czystym sumieniem je polecamy.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)