LG Artcool Stylist

LG Artcool Stylist

Szukasz klimatyzatora ściennego innego niż wszystkie? Super – LG Artcool Stylist jest dla Ciebie! Montaż tej klimatyzacji zapewni Ci obcowanie z designerską techniką chłodniczą, obsypaną nagrodami na konkursach za niebanalny styl i funkcjonalny projekt.

Nie musisz szukać w internecie konkurencyjnych rozwiązań – LG Artcool Stylist to jedyne takie urządzenie na rynku. Nasi Kliencie decydują się na nie nie tylko ze względu na wyjątkowy wygląd, lecz także z powodu niewielkich wymiarów, a konkretnie szerokości tego klimatyzatora.

Dzięki niej montaż klimatyzacji LG Artcool Stylist możliwy jest tam, gdzie na typowe klimatyzatory ścienne nie ma miejsca. Najczęstszym przykładem miejsca takiego montażu są ściany między oknami, popularnie zwane „słupkami”. Jeżeli w salonie ściana nie jest zabudowana oknami na całej szerokości, tylko ma np. na środku słupek bez okien, to tam zwykle nasi Klientci decydują się na montaż klimatyzatora LG Artcool Stylist.

I jest to dobre miejsce na to urządzenie, bowiem – w odróżnieniu od typowych klimatyzatorów ściennych – nie dmucha ono przed siebie, tylko na boki, a czasem także na dół. Tworzy więc „ścianę chłodu”, która skutecznie zapobiega propagacji ciepła do nagrzanego okna w głąb pomieszczenia. Dodatkową ozdobą domu będzie gadżeciarski pilot, przypominający budzik.

Klimatyzator LG Artcool Stylist zapewnia cichą pracę, wysoką wydajność energetyczną, filtrację powietrza za pomocą filtra 3M Mikro Ochrona, ma też funkcję automatycznego restartu w razie zaniku zasilania oraz jonizator.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i sprzedawcą tych (i wielu innych) urządzeń klimatyzacyjnych, a sprzedawane i montowane przez nas klimatyzatory pochodzą z oficjalnej, polskiej sieci dystrybucyjnej. Zapraszamy do oszacowania ceny montażu klimatyzatora w poniższym kalkulatorze, który – poprzez użycie przycisku DALEJ – umożliwia wysłanie nam danych o ustawionej konfiguracji wraz z zapytaniem o montaż klimatyzacji.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)