LG Artcool WiFi

LG Artcool WiFi

LG Artcool to następca obsypanego nagrodami za design modelu Artcool Slim. Jest czarny, nowoczesny i luksusowy – ma sterowanie smartfonem przez WiFi, jonizator plazmowy i elektrycznie sterowane żaluzje poziome i pionowe. Jeżeli szukasz ciemnego klimatyzatora, Artcool Ci się spodoba.

Na co możesz liczyć po montażu tego klimatyzatora? W zasadzie na wszystko, co może zaoferować współczesna klimatyzacja. Najwyższa wydajność energetyczna, aktywna kontrola zużycia energii, cicha praca jednostki wewnętrznej (od 19 dB) i agregatu, dodatkowy tryb nocnej, wyciszonej pracy agregatu zewnętrznego, jonizator plazmowy, filtr mechaniczny o wysokiej gęstości, elektryczna regulacja kierunku nawiewu w pionie i poziomie – to wszystko (i jeszcze więcej) zapewni montaż klimatyzacji LG Artcool. Warto spróbować?

Warto. Ten klimatyzator może nie należy do najtańszych, ale za to wygląda reprezentacyjnie nawet nad najbardziej wyszukanym telewizorem i w najbardziej ekskluzywnym gabinecie. Dzięki obecności jonizatora plazmowego, zadba nie tylko o komfort temperaturowy, lecz także o zdrowe powietrze.

Jony, wytwarzane przez jonizator plazmowy, nie tylko sterylizują pomieszczenie z unoszących się w powietrzu drobnoustrojów, lecz także neutralizują wiele niepożądanych zapachów. Zanim powietrze trafi do jonizatora, przechodzi przez wysokowydajny filtr mechaniczny. Filtr ten przechwytuje i dezaktywuje szkodliwe substancje o bardzo małych rozmiarach cząstek, a przy tym zapewnia wysoki przepływ powietrza i niski hałas.

Funkcja kontroli zużycia energii pozwala wybrać jeden z fabrycznie zaprogramowanych poziomów oszczędzania. Wyświetlacz zużycia energii z kolei pozwala w czasie rzeczywistym śledzić pobór prądu i świadomie używać zamontowanego klimatyzatora. A wszystko to w designerskiej obudowie.

Trudno także pominąć możliwość korzystania z aplikacji na smartfon, dzięki której będziesz w stanie na bieżąco śledzić pracę klimatyzatora. W ten sposób szybko staniesz się świadomym użytkownikiem klimatyzacji. Sterowanie przez WiFi pozwoli także włączyć lub wyłączyć zamontowaną klimatyzację z dowolnego miejsca na świecie – na przykład przed powrotem do domu – aby po otwarciu drzwi czekał na Ciebie przyjemny chłód nawet w największe upały.

LG Artcool to udane urządzenie, dlatego polecamy montaż tego klimatyzatora. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i instalatorem klimatyzatorów LG i wielu innych marek. Możesz zamówić montaż, korzystając z poniższego kalkulatora kosztów montażu, który po użyciu przycisku DALEJ wyśle nam Twoją kalkulację i zapytanie.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)