LG Deluxe WiFi

LG Deluxe WiFi

Montaż klimatyzatora LG Deluxe otwiera drzwi do techniki klimatyzacyjnej wysokich lotów. W swojej klasie cenowej to jeden z najlepiej wyposażonych klimatyzatorów, który posiada np. kontrolę zużycia energii, pionowy i poziomy auto-swing, jonizator plazmowy i sterowanie smartfonem przez WiFi. Jeżeli tylko stać Cię na ten klimatyzator, możesz zlecić jego montaż bez obawy, że czegoś Twojej klimatyzacji… Zabraknie.


A czego na pewno nie zabraknie? Na przykład możliwości sterowania kierunkiem nawiewu z poziomu pilota. Większość klimatyzatorów ma poziomą żaluzję sterowaną elektrycznie. To pozwala zdalnie zadecydować o tym, czy nawiew z klimatyzatora ma być kierowany w górę, w dół, czy może w jakimś pośrednim kierunku. Co takiego wyjątkowego oferuje LG Deluxe?

W tym modelu klimatyzatora, napęd elektryczny mają nie tylko żaluzje poziome, lecz także i pionowe, które w typowych klimatyzatorach ściennych, nawet z wysokiej półki, można ustawiać jedynie ręcznie. Tymczasem montaż klimatyzacji LG Deluxe sprawi, że będziesz w stanie z poziomu pilota ustawić nawiew np. poziomo i w prawo albo w lewo. To pozwala uniknąć bezpośredniego nawiewu na domowników. W wąskich pomieszczeniach, przy montażu klimatyzatora na środku dłuższej ściany, można skorzystać z funkcji poziomego auto-swingu, po włączeniu której żaluzje pionowe „wachlują” w lewo i w prawo, szczególnie skutecznie rozprowadzając chłód po pomieszczeniu.

Sterowanie smartfonem skierowało domową klimatyzację na zupełnie nieznane wcześniej tory. Dzięki możliwości zdalnego sterowania z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu, montaż klimatyzacji w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze pozwoli zapewnić chłód lub ciepło na każde Twoje życzenie. Wyobraź sobie, że wracasz z weekendu i możesz po drodze uruchomić zamontowaną klimatyzację kilkoma ruchami na ekranie smartfona. Kiedy otworzysz drzwi, zamiast upału przywita Cię orzeźwiający chłód. Do tego zawsze będziesz w stanie kontrolować rozmaite parametry pracy klimatyzacji na ekranie swojego telefonu i szybko staniesz się świadomym użytkownikiem klimatyzatora LG Deluxe.

Konstruktorzy klimatyzatora LG Deluxe poświęcili także wiele uwagi zapewnieniu cichej pracy tego klimatyzatora. Ma on na przykład specjalny tryb cichej pracy agregatu, który programowo ogranicza maksymalną emisję hałasu na zewnątrz. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby w nocy nie przeszkadzać sąsiadom, to pomyśl o montażu klimatyzatora LG Deluxe.

Choćby również dlatego, że zapewnia on znakomitą ochronę przed unoszącymi się w powietrzu alergenami i drobnoustrojami, a także po prostu kurzem, za sprawą rozbudowanego systemu filtracji. Oprócz skutecznego filtru mechanicznego o wysokiej gęstości, klimatyzator LG Deluxe ma także jonizator plazmowy, który – oprócz sterylizacji powietrza – radzi sobie również z niechcianymi zapachami.
Jeżeli chcesz zostać świadomym użytkownikiem klimatyzacji, który wie, ile energii zużywa chłodzenie lub ogrzewanie domu po zamontowaniu klimatyzatora, to LG Deluxe będzie dobrym wyborem. Przycisk na pilocie pozwala przestawić wyświetlacz klimatyzatora w tryb pokazywania zużycia prądu, w czasie rzeczywistym.

Przy tak zaawansowanych funkcjach i wielu udogodnieniach, jakie oferuje opisywane urządzenie, naprawdę trudno znaleźć powód, dla którego nie miał(a)byś zamontować u siebie klimatyzacji i żyć w najwyższym komforcie nawet w upalne lato. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i instalatorem LG i z czystym sumieniem, na podstawie doświadczeń serwisowych, polecamy model Deluxe i inne urządzenia tej marki.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)