LG Standard Plus WiFi

LG Standard Plus WiFi

Mimo atrakcyjnej ceny, montaż klimatyzatora LG Standard Plus otworzy Ci drzwi do świata klimatyzacji sterowanej smartfonem. Nienaganny styl, solidne wykonanie i nowatorskie rozwiązania czynią z tego klimatyzatora rozsądną propozycję o wysokiej funkcjonalności.

W urządzeniach serii LG Standard Plus wykorzystano sterowanie inwerterowe, które jest dziś niezbędne do spełnienia wymogów Unii Europejskiej, dotyczących energooszczędności. Przekłada się to także na elastyczność pracy klimatyzatora ściennego LG Standard Plus oraz ekonomikę jego działania, zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania.

Klimatyzatory ścienne LG Standard Plus mają standardowo wbudowany skuteczny filtr antybakteryjny, wychwytujący mechaniczne zanieczyszczenia powietrza (kurz a także unoszące się na nim drobnoustroje). Czyszczenie tego filtra jest bardzo proste, dzięki czemu łatwo utrzymać jego odpowiednią przepustowość.

Możliwość łatwego czyszczenia filtra jest szczególnie przydatna w pomieszczeniach biurowych, w których pracuje lub porusza się dużo ludzi, podbijając przy tym kurz. Ze względu na stałą recyrkulację powietrza, a więc i stałą filtrację, ilość wychwytywanych zanieczyszczeń w takich miejscach jest znaczna.

Klimatyzatory ścienne LG Standard Plus posiadają funkcję szybkiego schładzania. Umożliwia ona działanie klimatyzatora na najwyższych obrotach wentylatorów i agregatu, co pozwala na uzyskanie znacznej mocy chłodzącej nawet z niewielkich gabarytowo urządzeń. Jeżeli klimatyzator zostanie dobrze dobrany do gabarytów pomieszczenia, a upał nie będzie ekstremalny, to w optymalnych warunkach schłodzenie pokoju o pięć stopni Celsjusza może potrwać zaledwie pięć minut.

A co jeśli będzie trzeba chłodzić delikatnie i dyskretnie? Wtedy skorzystasz z trybu cichej pracy agregatu, który automatycznie ogranicza maksymalną moc zamontowanej klimatyzacji tak, aby nie naruszać spokoju sąsiadów, np. w nocy. Ale wiedz, że nawet podczas pracy z pełna mocą klimatyzatory LG znane są z niskiego poziomu hałasu, zarówno agregatu zewnętrznego, jak i w pomieszczeniu, w którym zamontowany jest klimatyzator.

Montaż klimatyzacji LG Standard Plus pozwoli Ci na sterowanie klimatyzatorem za pomocą Twojego smartfona z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu. Wracasz z weekendu, a w domu czeka żar? Nie ma problemu – wyjmujesz smartfon, za pomocą aplikacji uruchamiasz zdalnie klimatyzator LG Standard Plus, zamontowany w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze. Kiedy otworzysz drzwi po powrocie, będzie na Ciebie czekał orzeźwiający chłód zamiast nieznośnego upału.

Zapewniamy sprzedaż oraz – jako autoryzowany instalator LG – autoryzowany montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny tego klimatyzatora. Zapraszamy do oszacowania kosztu montażu za pomocą poniższego kalkulatora i wysłania nam kalkulacji (wystarczy użyć przycisku DALEJ, wypełnić pola i wysłać wiadomość). Wszystkie Twoje ustawienia w kalkulatorze zostaną do nas wysłane, możesz także dopisać swoje pytanie. Odpowiemy jak najszybciej.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)