Samsung Eco

Samsung Eco

Montaż klimatyzacji Samsung Eco to dobry pomysł wtedy, kiedy szukasz prostego, solidnego klimatyzatora, znanego producenta. Zamiast nadmiaru filozofii ten model oferuje to, czego każdy oczekuje od klimatyzatora: niezawodny chłód w upały i przyjemne ciepło w chłodne dni.

Mimo, że Samsung Eco to podstawowy model tej marki, to montaż tej klimatyzacji zapewnia bezproblemową eksploatację, a także energooszczędność, jaką gwarantuje sprężarka z napędem inwerterowym. Napęd ten potrafi na bieżąco dostosowywać moc do zapotrzebowania na chłód i ciepło. Bardzo precyzyjnie utrzymuje nastawioną temperaturę, a także zapobiega wahaniom wilgotności powietrza, które były problemem w klimatyzacji starego typu (ON/OFF).

Montaż klimatyzatora Samsung Eco zapewni możliwość korzystania z trybu cichej pracy agregatu zewnętrznego, a także specjalnego trybu pracy nocnej, sprzyjającego wypoczynkowi podczas snu.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i instalatorem klimatyzatorów Samsung i wielu innych marek. Możesz zamówić montaż klimatyzacji, kontaktując się z nami za pomocą poniższego kalkulatora kosztów montażu – wystarczy, że użyjesz przycisku DALEJ i wpiszesz dane oraz zapytanie.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)