Samsung Prestige WiFi

Samsung Prestige WiFi

Możesz szukać, czytać, porównywać, analizować… Stracisz na to mnóstwo czasu… A jak to zrobić, żeby go nie tracić? Wyjście nazywa się Samsung Prestige. Montaż tego klimatyzatora zapewni Ci dostęp do wszystkiego, co dziś oferuje domowa klimatyzacja. Chcesz spróbować?

Ci, którzy go zamontowali w swoich domach i gabinetach, są nim zachwyceni. Ten flagowy model klimatyzacji Samsunga, poza pełną kompatybilnością ze „sprytnym domem”, w którym wszystko ma swoją inkarnację na ekranie Twojego smartfona, oferuje wszystkie funkcje modelu Premium, uzupełnione o tym razem naprawdę wyjątkowy wygląd. Jakie to funkcje?

Filtr wysokiej gęstości – czyli filtr mechaniczny, sygnowany przez firmę 3M. Stanowi on pierwszą barierę dla unoszących się w powietrzu cząsteczek kurzu i rezydujących na nich alergenów i drobnoustrojów. O konieczności czyszczenia filtra wstępnego klimatyzator sam poinformuje użytkownika.

Jeżeli jakieś alergeny czy wirusy przedostałyby się przez barierę mechanicznego filtra 3M, to żadne zmartwienie – montaż klimatyzacji Samsung Premium zapewnia także solidną jonizację powietrza. Jonizator plazmowy Virus Doctor skutecznie neutralizuje bakterie, wirusy, alergeny i zapachy w pomieszczeniach, w których pracuje klimatyzator. Co istotne, nie musi on grzać ani chłodzić, wystarczy że jego wentylator pracuje, co jest możliwe w trybie wentylacji.

Technologia Smart Inverter – podczas gdy wszystkie domowe urządzenia Samsunga mają sprężarkę Digital Inverter, potrafiącą dostosować moc do aktualnego zapotrzebowania na chłód i ciepło, to model Prestige udostępnia jeszcze bardziej zaawansowaną technologię. Efektem tego jest najwyższa klasa energooszczędności, przyznana temu klimatyzatorowi.

Zdrowy sen – współczesna klimatyzacja, dzięki sterowaniu mikroprocesorem, umożliwia korzystanie z funkcji komfortowego snu. Chodzi oczywiście o sen właściciela, a nie klimatyzatora. Projektanci Samsunga Premium wiedzą, co to faza zasypiania, faza głębokiego snu i pobudki. Do każdej z tych faz dopasowali odpowiednie ustawienia parametrów pracy klimatyzatora tak, aby zapewnić domownikom spokojny, relaksujący sen.

Pełna kontrola nad kierunkiem nawiewu – elektrycznie sterowane żaluzje poziome i pionowe pozwalają sterować kierunkiem nadmuchu z poziomu pilota. Nie zawsze musi to być przydatne, ale są sytuacje, w których ta funkcjonalność bardzo może się przydać. Na przykład wtedy, gdy w pokoju jest wiele miejsc do siedzenia, a Ty – i słusznie – chcesz uniknąć bezpośredniego nawiewu z klimatyzatora. Siedząc na sofie ustawisz nawiew w stronę stołu, siedząc przy stole – w stronę sofy albo okna. To takie proste!

Sterowanie przez WiFi – połączone z kompatybilnością z chmurą Samsung Smart Home – daje nieograniczone możliwości integracji urządzeń domowych i sterowania nimi na odległość. Jeżeli lubisz gadżety i aplikacje na smartfona, będziesz zachwycon(a)y.

Chcesz zamówić montaż klimatyzacji Samsung Premium? Skorzystaj z poniższego kalkulatora kosztów montażu i użyj przycisku DALEJ – będziesz mógł wysłać nam wiadomość. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i instalatorem klimatyzacji Samsung i wielu innych marek, a oferowane przez nas urządzenia pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucyjnej.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)