Samsung Standard

Samsung Standard

Montaż klimatyzacji Samsung Standard to krok dalej w porównaniu z modelem Samsung Eco. Jakiś czas temu koreański producent postanowił na nowo zdefiniować pojęcie klimatyzatora ściennego. W tym celu projekt zaczęto od czystej karty. Powstało urządzenie o trójkątnym przekroju, którego nikt wcześniej nie widział i nie produkował. Oto pierwszy członek rodziny Samsung Triangle Design – model Standard.

Skoro już widzisz, jak „dziwny” jest kształt tego klimatyzatora, to warto zastanowić się, co on tak naprawdę daje. Przede wszystkim, klimatyzator ten ma znacznie większą powierzchnię górną, niż typowe urządzenia. A akurat tamtędy zasysane jest powietrze. Tak duża powierzchnia filtra pozwoliła na osiągnięcie niskiej emisji hałasu – w modelu Standard jest ona niewielka, ale po rekordowo niski hałas musielibyśmy Cię zaprosić po wyższe modele Samsunga, które oczywiście mamy w ofercie i znajdziesz je na tej stronie.

Montaż klimatyzatora Samsung Standard da Ci dostęp do wielu przydatnych funkcji. Na przykład dwustopniowego chłodzenia. Co to takiego? Jeżeli po przyjściu do domu zapragniesz szybkiej ulgi od upału, a mieszkanie było wcześniej rozgrzane, to klimatyzator Samsung Standard może włączyć się w tryb bardzo mocnego schładzania. Kiedy tylko temperatura komfortu zostanie osiągnięta, automatycznie przełączy się w tryb delikatnego nawiewu. W ten sposób szybko uzyskasz komfort, a później – równie komfortowy nawiew.

Ale to nie wszystko. W porównaniu ze „zwykłymi” klimatyzatorami, trójkątny Samsung Standard zapewnia znacznie szerszy nawiew powietrza. Można także skorzystać z funkcji dobrego snu, która optymalizuje działanie klimatyzatora z myślą o komfortowym wypoczynku w nocy. Samsung nie zapomniał także o przemyślanej konstrukcji filtra powietrza, który można łatwo zdemontować i wyczyścić, z korzyścią dla czystości powietrza i wydajności urządzenia.

Jeżeli chcesz zamówić montaż klimatyzatora Samsung Standard, to możesz to zrobić, korzystając z poniższego kalkulatora kosztów montażu – użycie przycisku DALEJ wyśle do nas Twoje dane oraz zapytanie. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i instalatorem klimatyzatorów Samsung i wielu innych marek.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)