Samsung Classic+ WiFi

Samsung Classic+ WiFi

Montaż klimatyzatora Samsung Classic+ pozwoli Ci korzystać z dobrodziejstwa sterowania przez WiFi. Będziesz w stanie kontrolować temperaturę w swoim domu, biurze lub mieszkaniu, z dowolnego miejsca na świecie, gdzie tylko będzie dostęp do internetu. Wystarczy Twój smartfon i kilka ruchów na ekranie, aby zmienić intensywność chłodzenia, włączyć i wyłączyć klimatyzację.

Kiedy takie rozwiązanie najlepiej się sprawdza? Przede wszystkim wtedy, kiedy instalujesz klimatyzację w miejscu, w którym nie bywasz codziennie. Czyli np. w domu na działce. Albo we własnym domu lub mieszkaniu, jeżeli często wyjeżdżasz i nikogo tam nie ma. Dlaczego akurat wtedy?

Dlatego, że do codziennego utrzymywania temperatury w pomieszczeniach wystarczy prosta funkcja termostatu, wbudowana w każdy klimatyzator. Kiedy trzeba, włączy ona i wyłączy agregat zewnętrzny – wielu przyszłych użytkowników sądzi, że do tego potrzeba właśnie WiDi. Jak widać, nie jest to prawda. Natomiast…

…jeżeli wracasz z delagacji, albo wyjeżdżasz na weekend do swojego domu letniskowego, to WiFi pozwoli zdalnie uruchomić zamontowany klimatyzator i schłodzić lub ogrzać pomieszczenia jeszcze przed Twoim przybyciem na miejsce. Jedno, co będzie to tego niezbędne, to stały dostęp do internetu w miejscu montażu klimatyzatora. I oczywiście – Twój smartfon.

Poza funkcją WiFi, klimatyzator ścienny Samsung Classic+, ma także przydatną funkcję wskaźnika czyszczenia filtra. Dzięki niemu, możesz nie martwić się o nagromadzony w filtrze kurz bez obawy o wydajność klimatyzacji. Bo gdy tylko zanieczyszczenia zaczną obniżać wydajność nadmuchu, klimatyzator o tym poinformuje.

Samsung Classic+ ma także funkcję automatycznego osuszania. Jej działanie jest bardzo proste i zarazem bardzo skuteczne: kiedy wyłączysz zamontowany klimatyzator, agregat przestanie działać, ale wentylator w jednostce wewnętrznej pozostanie jeszcze przez jakiś czas włączony. To pozwoli na odparowanie wilgoci.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i sprzedawcą klimatyzatorów Samsunga i wielu innych marek. Jeżeli chcesz zlecić nam montaż klimatyzacji, skorzystaj z poniższego kalkulatora, gdzie po wypełnieniu danych i użyciu przycisku DALEJ możesz wysłać nam swoje zapytanie wraz z ustawioną konfiguracją.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)