Samsung Premium WiFi

Samsung Premium WiFi

Montaż klimatyzacji Samsung Premium to coś więcej, niż zakup zwykłego klimatyzatora. Bogactwo jego funkcji i niebanalna forma plastyczna powodują, że to jeden z najpopularniejszych tak bogato wyposażonych klimatyzatorów na rynku. Zobacz, za jakie funkcje można go docenić.

Lakier Crystal Gloss – ponieważ białe plastiki mają zwykle tę wadę, że z czasem przestają już być takie nieskazitelnie białe (żółkną, matowieją), to Samsung w swoim modelu Premium postanowił temu zaradzić. Tak, jak w przypadku lakierów metalicznych w samochodach, klimatyzator ten jest dodatkowo malowany podwójną warstwą przezroczystego lakieru bezbarwnego.

Filtr HD – to pierwszy stopień filtracji, na zasadzie mechanicznej wyłapujący cząsteczki kurzu i unoszące się na nich alergeny oraz drobnoustroje. W mocno zapylonych pomieszczeniach (zwykle są to lokale użyteczności publicznej) precyzyjny filtr mechaniczny ma bardzo duże znaczenie. Ale poza nim…

…montaż klimatyzatora Samsung Premium zapewnia jeszcze barierę elektrostatyczną, jaką daje jonizator plazmowy Virus Doctor. Usunie on z Twoich pomieszczeń unoszące się w powietrzu wirusy, bakterie, pleśnie, alergeny i niechciane zapachy. To idealny wybór dla alergika.

To także znakomite rozwiązanie w niewielkich powierzchniach biurowych o znacznym zagęszczeniu pracujących tam osób, poczekalniach, salach konferencyjnych. Oczywiście – także w domach, gdzie liczna rodzina zbiera się w jednym pokoju. Po montażu klimatyzatora Samsung Premium rozprzestrzenianie się wirusów zostanie znacznie ograniczone.

Co więcej, nie musisz grzać ani chłodzić pomieszczeń, aby korzystać z filtracji i jonizacji powietrza. Wystarczy, że nastawisz klimatyzator w tryb wentylacji (recyrkulacji powietrza), aby filtr i jonizator oczyszczały atmosferę w biurze, domu, mieszkaniu – gdziekolwiek zamontujesz ten klimatyzator.

Wskaźnik zużycia energii – wyświetlacz klimatyzatora Samsung Premium może na Twoje życzenia pokazywać zużycie prądu. Dzięki temu staniesz się świadomym użytkownikiem klimatyzacji i zauważysz liczne ciekawe zależności między wydajnością nadmuchu, różnicą temperatury nastawionej/aktualnej i zużyciem energii elektrycznej. Jednego możesz być pewien – na tle potocznych pogłosek, klimatyzacja domowa jest bardzo oszczędnym urządzeniem.

Pełna kontrola nad kierunkiem nawiewu – jako jedno z nielicznych urządzeń w ogóle, klimatyzator ścienny Samsung Premium zapewnia zdalną kontrolę nad kierunkiem nawiewu. Góra-dół i lewo-prawo – po montażu klimatyzacji będziesz mógł wszystko regulować z poziomu pilota. To pozwoli na uzyskanie maksymalnego komfortu, dzięki unikaniu nadmuchu wprost na Ciebie, niezależnie od tego, gdzie będziesz się znajdować w chłodzonym pomieszczeniu.

Serowanie przez WiFi – to idealne rozwiązanie, kiedy korzystasz z klimatyzacji z przerwami. Na przykład często wyjeżdżasz i chcesz, aby po powrocie w domu panowały komfortowe warunki. Nic prostszego – po zamontowaniu klimatyzatora Samsung Premium wyciągasz smartfon i po prostu go włączasz, z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu.

Jeżeli chcesz cieszyć się komfortem w upały i czystym powietrzem w domu, możesz już teraz zamówić montaż klimatyzatora Samsung Premium za pomocą poniższego kalkulatora – zapytanie wyślesz, używając przycisku DALEJ. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i sprzedawcą klimatyzacji Samsunga i wielu innych marek, a oferowane przez nas urządzenia pochodzą z oficjalnej, polskiej sieci dystrybucyjnej.

Kalkulator kosztu klimatyzacji z montażem – cena zawiera 8 proc. VAT dla zakupu na osobę prywatną i cel niekomercyjny, do 150 m2.


Suma (z 8 proc. VAT)